Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Про центр Послуги
Версія для друку

Центр прикладних політичних досліджень «Пента» надає інформаційно-аналітичні послуги політичним партіям, депутатським фракціям, громадським організаціям, бізнес-структурам, окремим політикам, приватним особам:

1. Систематичний моніторинг політичної та економічної ситуації в Україні та світі. Прогноз та моделювання розвитку політичної і соціально-економічної ситуації в Україні. Інформаційно-аналітичний моніторинг може здійснюватись з акцентом на певні суспільні сфери, державні та політичні інституції, галузі економіки, регіони України.

2. Дослідження окремих проблем внутрішньої та міжнародної політики, економіки, гуманітарної сфери: аналітичні оцінки, аналіз ризиків, прогнози розвитку.

3. Розробка стратегії та тактики виборчих кампаній. Консультації щодо їх проведення, оцінки, корекції.

4. Консультації з питань партійного будівництва та розвитку: політичне позиціонування, розробка ідеологічних засад партійно-політичної діяльності, структури партійного менеджменту, програм роботи в періоди між виборами та підготовки до виборів, навчання партійного активу.

5. Консультації з питань діяльності депутатських фракцій та груп.

6. Консультації щодо роботи з органами державної влади України.

7. Консультації з питань діяльності окремих народних депутатів, політичних та громадських діячів (політичне позиціонування, розробка іміджевих стратегій).

8. Підготовка пропозицій (технічних завдань) щодо проведення соціологічних досліджень, аналіз результатів соціологічних досліджень.

9. Проведення тематичних прес-конференцій та круглих столів. 

10. Розробка та проведення комплексних інформаційних кампаній, кампаній відносин з громадськістю (public relations).

11. Оцінка політичних та інших інституційних ризиків в процесі реалізації бізнес-проектів.

Персональний кабінет