Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту

Стати шанувальником

Версія для друку 21 вересня 2010 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Потужність "Батьківщини" уже не така, яка була раніше

ВО "Батьківщина" через відсутність консолідації всередині партії не зможе вплинути на виборчий процес. Про це в ексклюзивному коментарі ІМК сказав Володимир Фесенко.
"Відверто кажучи, вплив на виборчі комісії здійснювали різні політичні сили. І Партія регіонів, і "Батьківщина", і "Наша Україна" знали, як працювати із виборчими комісіями. Думаю, що і зараз певне розпорошення адміністративного ресурсу буде", - сказав В.Фесенко. На його думку, зараз ми вперше за останні роки маємо феномен консолідованої правлячої сили. "Коли ми кажемо "партія" та "влада", всі розуміють, про кого йдеться. І впливу опозиції на адмінресурс, як мінімум, у східному та південному регіоні не буде", - наголосив експерт.

"Інша річ, що якщо б та ж "Батьківщина" була консолідованою, зібраною, то вона могла б вплинути на перебіг виборів у багатьох західних і в деяких центральних областях. Але зараз, думаю, що це майже виключено, тому що є внутрішні проблеми, внутрішні конфлікти всередині "Батьківщини", і потужність місцевих організацій уже не така, яка була раніше", - наголосив політолог.

За його словами, вплив навіть керівників обласних рад від "Батьківщини", які ще залишились у багатьох областях, є набагато меншим, ніж був два роки тому.
Джерело: ІМК

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

23 вересня 2010 року
Пряме президентське правління — це фантазії депутатів
17 вересня 2010 року
Повернутися до Конституції 1996 року неможливо
15 вересня 2010 року
Жванія купив ХДС у Стретовича для розкрутки
Профіль

Персональний кабінет