Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 22 серпня 2012 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Найбрудніша технологія на виборах - це "двійники"

Найбільш поширеною та найбільш ефективною передвиборчої технологією на парламентських виборах 2012 року буде підкуп виборців. Таку думку висловив політолог, керівник Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

"Зараз стало стереотипом, що треба сконцентруватися саме на роботі з виборцями: як його стимулювати, що йому дати, щоб він проголосував, організовувати якісь святкові заходи. А от комунікація з виборцями, пошук способів переконати виборця прийти і проголосувати за конкретного кандидата, то з цим будуть проблеми і це буде не так просто зробити, особливо в округах з великою кількістю кандидатів, де панують настрої розчарування і критичного ставлення до всього. Це зокрема по Києву. І подолати це буде не просто", - розповів експерт.

Також, за словами політолога, будуть застосовуватися і технологічні та інформаційні війни проти того чи іншого кандидата.

"Війни — це, перш за все, використання чорних брудних технологій, результат яких - будь-якою ціною фактично знищення кандидата, починаючи з його дискредитації, а основна мета — вибити його з перегонів, прямо, або опосередковано",- наголосив.

Так, зокрема, вже активно застосовується технологія "двійників", коли на окрузі з'являється людина з таким же прізвищем, імям та по-батькові, який і у певного досить відомого кандидата.

"Іронія в тому, що спочатку це було використано проти кандидатів від Партії регіонів в Луганській області. Перші повідомлення з'явилися саме по цьому округу. А потім пішли вже і інші, - розповів Фесенко. - Мені здається, що ця технології, крім її аморальності і нечесності, бо це одна із найбільш брудних технологій, дуже небезпечна. Я радив би законодавцям ухвалити певні законодавчі зміни щодо можливості швидкої та легкої зміни прізвища, ім'я та по-батькові".

Джерело: Gazeta.ua

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

31 березня 2017 року
Революция в Москве невозможна
30 березня 2017 року
Эксперт рассказал, почему Путин сейчас не сядет за стол переговоров с Порошенко
30 березня 2017 року
Інциденти у Балаклії та в Луцьку - в інтересах РФ, але з різними цілями
Профіль

Персональний кабінет