Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 15 грудня 2016 року

Леонов Олександр Валентинович:Суспільство має вимагати ухвалення закону про спецконфіскацію

Сьогодні фактично немає механізмів, щоб змусити народних депутатів проголосувати за закон про спецконфіскацію. Очевидно, що вони мають побоювання, що нововведення зачепить їх особисто.
Таку думку висловив політолог Олександр Леонов у прямому ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 19:00-21:00 на телеканалі ZIK).

«Не зважаючи на те, що всі зауваження щодо закону про спецконфіскацію усунуті та узгоджені із західними партнерами, народні депутати не хочуть підтримувати цей законопроект. Їхні дії можна пояснити тим, що вони мають побоювання щодо впливу на свої персональні справи», – пояснив Олександр Леонов.

Натомість цей законопроект, додає експерт, є надважливим для запуску та повноцінної роботу усіх антикорупційних механізмів у країні.
«Змінити ситуацію може тільки тиск громадськості, яка вимагатиме прийняття закону про спецконфіскацію. Зокрема, потрібно тиснути на парламентські фракції, які активно декларували боротьбу з корупцією. Саме вони мають просувати цей законопроект», – наголосив Олександр Леонов.

Політолог зауважив, що через відтягування прийняття цього закону Україна втрачає дорогоцінний час, який могла би використати для повернення вкрадених коштів. Адже навіть після прийняття закону про спецконфіскацію повноцінно він зможе запрацювати тільки через рік-два. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

7 серпня 2017 року
Вибори в Раду будуть цікаві, українці голосуватимуть ситуативно
26 липня 2017 року
Без виз, но с препятствиями: усложнит ли биометрический контроль въезд россиян в Украину и чем ответит РФ
25 липня 2017 року
В інтересах депутатів ухвалити закон про обмеження недоторканності
Профіль

Персональний кабінет