Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 21 квітня 2017 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Тиск на Північну Корею буде загострюватися, поки не відбудеться зміна режиму в цій тоталітарній державі

Президент США Дональд Трамп пообіцяв своїм виборцям та світу нарешті вирішити проблему з Північною Кореєю. Зокрема, у своєму «Твіттері» він написав: «Північна Корея наражається на неприємності. Якщо Китай вирішить допомогти нам, то буде чудово. Якщо ні, ми розберемося з цією проблемою без них! С.Ш.А». Така реакція США виникла напередодні того, як тоталітарний режим Кім Чен Ина готувався випробувати під землею ядерний заряд.

Цей конфлікт виник не сьогодні, він існує вже багато років. Він пов'язаний із тим, що Північна Корея будує ядерну зброю  та проводить агресивну військову політику у стосунку до Південної Кореї та Японії. Це, безумовно, хвилює світ.  А тому КНДР є повністю ізольованою від світової спільноти, на неї накладені санкції. Зараз цей конфлікт загострився і Трамп, який полюбляє політику жестів – жорстких і ефектних жестів, почав погрожувати Північній Кореї використанням зброї. Конфліктна ситуація залишається і до нині.

І тиск на Північну Корею буде загострюватися, поки не відбудеться зміна режиму в цій тоталітарній державі чи то мирним шляхом або ж й, справді, Штати проблему Кореї таки наважаться вирішити військовим шляхом.

Військове протистояння між США та Північною Кореєю й справді можливе.  США може стримувати те, що  від цього конфлікту можуть постраждати сусіди Північної Кореї – Китай, Південна Корея та Японія.

Джерело: Вголос

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

28 квітня 2017 року
Появление "черных кампаний" на выборах в ОТГ является признаком их значимости для партий
27 квітня 2017 року
Холодницкий выполняет свою работу, а Ляшко устраивает шоу
27 квітня 2017 року
Росія спробує використати інцидент з ОБСЄ для обмеження місії
Профіль

Персональний кабінет