Центр прикладних політичних досліджень “Пента”

Коментарі експертів


19 травня 2017 року

Леонов Олександр Валентинович:Справа Януковича може стати найважливішою в історії українського правосуддя

Немає жодних підстав переносити засідання суду у справі Януковича. Адже докази, зібрані обвинуваченням, є достатньо серйозними.
Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов.

«Було б цікаво, якби захист Януковича прийняв рішення про суд присяжних. Адже така норма є достатньо об‘єктивною та важливою з точки зору міжнародного права», – вважає Леонов.

Та експерт переконаний: суд у цій справі просуватиметься, адже докази провини Януковича достатньо серйозні. Тож підстав для відкладення засідання немає.
«Давайте згадаємо, що цей суд відбувається тільки зараз, оскільки протягом тривалого часу Верховна Рада не могла ухвалити відповідне законодавство, щоб це засідання могло відбутися якраз у такій формі», – розповів експерт.

Тож сьогодні засідання, можливо, навіть стане головним у всій історії України.
«Під суд потрапив нехай навіть колишній голова держави, до того ж, йому інкримінують статтю про державну зрада. Мабуть, це історичний процес, який достатньо серйозно може вплинути на подальшу ситуацію в країні», – зазначив експерт.
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Пента
Центр прикладних політичних досліджень
© 2012 Всі права захищені.