Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 2 серпня 2017 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Ймовірне політичне «замороження» конфлікту без припинення бойових дій

Ніхто не буде віддавати Крим. Щодо Донбасу можливі тактичні варіанти, але просто так агресор його не віддасть. Ймовірне політичне «замороження» конфлікту без припинення бойових дій.
Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Володимир Фесенко, політолог.

Гість програми вважає, що пастка для РФ на Донбасі, це пастка і для України, адже агресор не може зробити кроку назад.

«А що це означає? Він не буде, і про це відверто говорять всі експерти – і прокремлівські, і антикремлівські, ніхто не буде віддавати Крим. Щодо Донбасу можливі тактичні варіанти, але просто так вони теж не будуть віддавати», – вважає гість програми.

Політолог розповів, що брав участь в обговореннях цієї теми, і погоджується з прогнозом експертів про те, що ймовірне політичне «замороження» конфлікту без припинення бойових дій.

«І в цьому сенсі це пастка і для нас, на жаль. Уперед піти не може, бо він хоче домовитися із Заходом, але для того, щоб домовлятися, він має виконати вимоги, зокрема, і ті, які є у цьому законопроекті (про санкції проти РФ. – Ред.), а він не може їх виконати, бо втратить обличчя. Глухий кут, патова ситуація. Так що це пастка не тільки для Росії, але і для політичного врегулювання цього конфлікту», – заявив Володимир Фесенко.

Політолог припустив, що, коли Трамп підпише закон про посилення обмежень, ці санкції будуть дуже надовго, як свого часу на десятиліття проти Радянського Союзу. Переглянути такі санкції буде дуже важко.

«І американці, які знову вважають Росію своїм геополітичним ворогом, – не просто конкурентом, противником, а фактично ворогом, вони зможуть використовувати ці санкції як важіль тиску у перспективі», – наголосив гість програми.

Нагадаємо, під час візиту до Грузії віце-президент США Майк Пенс заявив, що президент США Дональд Трамп підпише законопроект щодо нових санкцій проти Росії найближчим часом.
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

16 серпня 2017 року
Стратегические риски. Чем грозит возобновление ядерной программы Ираном
15 серпня 2017 року
Даже если украинские ракетные двигатели и попали в КНДР, то только через Россию
14 серпня 2017 року
НАПК не должно проверять все декларации
Профіль

Персональний кабінет