Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 2 серпня 2017 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Якщо Трамп не підпише закон про посилення санкцій, це буде ганьбою

Якщо президент США Дональд Трамп не підпише закон про посилення санкцій, це буде ганьбою і підтвердженням хаосу в Адміністрації Президента, про який багато говорять у Штатах.
Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Володимир Фесенко, політолог.

Гість програми зауважив, що якщо Дональд Трамп до кінця тижня не підпише закон про санкції, то документ доведеться знову пропускати через Конгрес і Сенат.
«Коли є Трапм, ризик є завжди», – зазначив політолог, коментуючи питання, чи існує ризик щодо того, що президент США не підпише закон про посилення обмежень. Проте, продовжує Володимир Фесенко, існує проблема, адже напередодні у Білому домі обіцяли, що він це зробить.

«І тут раптом не підпише. Це ганьба. Це підтвердження хаосу, про який багато говорять у США, хаос в Адміністрації Трампа. По-друге, це ще один дуже важливий аргумент звинувачень на адресу Трампа, що він підіграє Росії. Він і так знаходиться у такій специфічній російській пастці. Тому, думаю, що він таки має підписати, але Трамп є Трамп, тому можливі будь-які сюрпризи», – вважає Володимир Фесенко.

Денис Богуш, експерт у сфері стратегічних комунікацій, вважає, що Дональд Трамп таки підпише документ, адже дії американського президента зараз дуже звужені. Сам закон експерт називає «новою віссю зла», адже РФ поставлена в один ряд із Північною Кореєю та Іраном. «Це така нова вісь зла, і Трамп не має можливості щось «вичудити», – додав він.

Пітер Залмаєв, політолог та аналітик, наголосив, що закон про санкції у США приймають на фоні швидкого «танення» політичного капіталу Дональда Трампа та зменшення кількості «республіканців».

Гостя програми Катерина Смаглій, директор Київського офісу Інституту Кеннана, переконана, що Дональд Трамп не може йти проти течії.

«Таке враження, що у Білому домі взагалі зараз панує якийсь хаос, і права рука зараз не знає, що робить ліва рука. Ми навіть бачимо заяви, які протирічать одна одній. Тому Трампу для того, щоб знизити градус цього хаосу, краще підписати ці санкції», – вважає Катерина Смаглій.

Нагадаємо, під час візиту до Грузії віце-президент США Майк Пенс заявив, що президент США Дональд Трамп підпише законопроект щодо нових санкцій проти Росії найближчим часом. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

16 серпня 2017 року
Стратегические риски. Чем грозит возобновление ядерной программы Ираном
15 серпня 2017 року
Даже если украинские ракетные двигатели и попали в КНДР, то только через Россию
14 серпня 2017 року
НАПК не должно проверять все декларации
Профіль

Персональний кабінет