Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 3 серпня 2017 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:У разі неповернення Саакашвілі відбуватиметься занепад «Руху»

«Не одразу, але у разі неповернення Саакашвілі в Україну, відбуватиметься занепад та припинення фактичної діяльності «Руху». Без Саакашвілі проект приречений, він не матиме перспектив. Саакашвілі був головною рушійною силою, брендом, головним фронтменом і людиною, під яку давали гроші. Українська ж політика така, що немає лідера - немає проекту», - висловив свою думку в розмові з «Главкомом» директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.
«Керувати можна на відстані. Але Саакашвілі був потрібен як фігура всередині України, зокрема, як потенційний претендент на посаду прем’єр-міністра й так далі, - говорить політолог Володимир Фесенко. - Але без громадянства - яка у нього перспектива? Як можна використати Саакашвілі? А без нього і проект не має сенсу».

«Розмов про ті штаби спільних дій більше, ніж реальних штабів. - говорить Фесенко. - Ніхто, окрім Дерев’янка, по суті, так і не об’єднався з партією Саакашвілі. Та й тут ми пам’ятаємо, чим закінчилось його об’єднання із «Самопоміччю». Прихильники «Руху», скоріше за все, коли побачать відсутність перспектив, побачать, що Саакашвілі не повертається, будуть приєднуватись до інших ліберальних політсил чи, можливо, спробують створити якусь спільну проєвропейську політичну платформу до президентських або наступних парламентських виборів». Саакашвілі, на думку експерта, також незабаром шукатиме для себе інші варіанти. «Я сумніваюся в його поверненні навіть за умови правління іншого президента, - зазначив експерт. - Навіщо іншому президенту таке потенційне джерело конфліктів і проблем, як Саакашвілі? Думаю, якийсь час (кілька місяців чи до року, чи до наступних президентських або парламентських виборів) Саакашвілі ще спробує повернутися або впливати на ситуацію, але вже з наступного року ми побачимо тенденцію щодо припинення діяльності проекту».
Джерело: Главком

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

16 серпня 2017 року
Стратегические риски. Чем грозит возобновление ядерной программы Ираном
15 серпня 2017 року
Даже если украинские ракетные двигатели и попали в КНДР, то только через Россию
14 серпня 2017 року
НАПК не должно проверять все декларации
Профіль

Персональний кабінет