Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 3 серпня 2017 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Експерт про санкції США: Путін готовий поступатися економічно заради імперських амбіцій

У Путіна захоплення Криму або Донбасу – це не є економічна історія. Він готовий витрачати кошти та серйозно поступатися економічно заради імперських амбіцій.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Денис Богуш, експерт у сфері стратегічних комунікацій.

Гість програми, коментуючи питання щодо того, чи вплинуть санкції на політику Кремля щодо окупованих українських територій, зауважив:

«У Путіна захоплення Криму або Донбасу – це не є економічною історією. У нього це інша історія. Він готовий витрачати кошти, він готовий поступатися дуже серйозно економічно заради імперських амбіцій».

Санкції, каже експерт, стосуються тих важелів, які є важливі у західному світі, наприклад репутація, від якої залежить, чи нададуть інвестиції тощо. А ось для росіян це не є важливим, адже вони твердять про те, що Захід – це ворог.

«Тому, я думаю, що Росія ще довго може у такому стані бути. Але зараз це сигнал верхівці Росії. Там є люди думаючі, які мають бізнес, у тому числі міжнародний. Для них ці всі двері зачиняються», – каже Денис Богуш.

Володимир Фесенко, політолог, переказав історію, яку почув від російських колег. Так, після запровадження першої хвилі санкцій проти Росії 2014 року до Путіна прийшла делегація наближених до господаря Кремля, які благали про те, щоб не сваритися із Заходом. Путін їх вислухав, обіцяв подумати.

А згодом до одного з головних бізнесменів із делегації звернувся генерал ФСБ, який сказав, мовляв, не забувайте, що нари Ходорковського ще не охололи.

Нагадаємо, під час візиту до Грузії віце-президент США Майк Пенс заявив, що президент США Дональд Трамп підпише законопроект щодо нових санкцій проти Росії найближчим часом.


Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

16 серпня 2017 року
Стратегические риски. Чем грозит возобновление ядерной программы Ираном
15 серпня 2017 року
Даже если украинские ракетные двигатели и попали в КНДР, то только через Россию
14 серпня 2017 року
НАПК не должно проверять все декларации
Профіль

Персональний кабінет