Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 25 жовтня 2017 року

Леонов Олександр Валентинович:У розв'язанні проблем армії Україна на правильному шляху

Про це в програмі Українського радіо "Сьогодні. Зранку" сказав виконавчий директор центру прикладних політичних досліджень "Пента" Олександр Леонов.
"Той рівень, із якого стартувала Українська армія, був нижче нульового. І зброї було недостатньо, і була вона низької якості. Зараз Україна запустила виробництво. І ті ж танки, БТРи робляться тепер не лише для продажу за кордон, а для того, щоб поставляти їх в Українську армію",- сказав Олександр Леонов.

Він також зазначив, що "українські підприємства почали працювати на якісь перспективні розробки. Звісно, вони поступаються передовим розробкам тих же Сполучених Штатів, але для того, щоб закрити потреби Української армії, це дуже важливо. Участь українських зброярів на виставці у США, і непогані відгуки говорять про те, що ми на вірному шляху".
Джерело: Українське радіо

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

21 лютого 2018 року
Адвокат Януковича захищає Росію і топить екс-президента
19 лютого 2018 року
Минские договоренности позволили выиграть время для Украины
14 лютого 2018 року
У Мюнхені підніматимуть питання введення миротворців на Донбас
Профіль

Персональний кабінет