Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 6 листопада 2017 року

Леонов Олександр Валентинович:У справі «рюкзаків Авакова» є дві конспірологічні теорії

Щодо замовника справи Олександра Авакова у суспільстві є дві теорії. Одні вважають, що це вплив АП, інші ж наголошують на ініціативі НАБУ. Скоріш за все, ми бачимо роботу бюро. Адже Петро Порошенко не має прямого впливу на зазначений орган.
Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог Олександр Леонов.
«Зараз суспільство обговорює дві конспірологічні теорії стосовно справи Олександра Авакова. Перша говорить про те, що в подіях замішана АП, а згідно другої – порушення розслідування є справою рук заступника першого директора НАБУ. Я, чесно кажучи, не дуже вірю, що Порошенко впливає на Ситника, оскільки є багато справ, які «б’ють» по репутації БПП. Навряд чи це відбувалось, якби була пряма можливість уникнення», – говорить гість програми.

Крім того, на думку експерта, в Україні виникла політична криза за сприяння членів партії «Народний фронт».

«Що б там не було, ми побачили, що представники «Народного фронту» користуються не холодним розумом, а емоціями. Безумовно, така поведінка нікому невигідна, адже лише сприяє тій політичній кризі, яка розвивається. До слова, існують різні думки стосовно відрядження Президента на момент затримання сина Авакова. Арсен Борисович і Петро Олексійович не мали змоги поговорити на живо, але ведуть переговори у телефонному режимі. У що це виллється? Невідомо, бо дуже складно передбачити кінцівку розслідування справи рюкзаків», – додає політолог.
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

21 лютого 2018 року
Адвокат Януковича захищає Росію і топить екс-президента
19 лютого 2018 року
Минские договоренности позволили выиграть время для Украины
14 лютого 2018 року
У Мюнхені підніматимуть питання введення миротворців на Донбас
Профіль

Персональний кабінет