Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 8 листопада 2017 року

Леонов Олександр Валентинович:Історія з рюкзаками Авакова має педагогічний ефект

Справа сина Арсена Авакова є доказом того, що залучення родичів політиків у бізнес-проекти може завершитись корупційним скандалом. Тепер найважливіше довести цю справу до кінця.
Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав політолог Олександр Леонов.

«Участь НАБУ в справі рюкзаків Авакова розширює усю конспірологічну теорію. Але з іншого боку, не залежно від того, як все закінчиться, подія вже має серйозний педагогічний характер. Вона доводить, що залучення родичів у бізнес-проекти може закінчитись погано. Крім того, вперше за історію України достатньо багато народних депутатів втратили недоторканність», – коментує гість програми.
Експерт зазначає: якщо справа рюкзаків Авакова розвалиться, то це буде сильним ударом по репутації НАБУ.

«Антикорупційне бюро ще два роки тому оприлюднило відеодокази за участю Олександра Авакова. Наразі ми нічого нового не дізналась. Цікаво, які ще матеріали дозволили НАБУ увімкнути «жорсткий режим». Очевидно, що протягом останнього року бюро не показало достатньо доброго результату. Можливо, для звітності вкінці року, щоб відбити будь-які претензії стосовно самої структури, вони взялись за Авакова», – припускає політолог.

Не зважаючи на те, що справа Олександра Авакова зараз має виховний ефект, головним завданням залишається довести її до логічного завершення, зазначає Леонов. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

21 лютого 2018 року
Адвокат Януковича захищає Росію і топить екс-президента
19 лютого 2018 року
Минские договоренности позволили выиграть время для Украины
14 лютого 2018 року
У Мюнхені підніматимуть питання введення миротворців на Донбас
Профіль

Персональний кабінет