Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 9 листопада 2017 року

Леонов Олександр Валентинович:Сусідство з Росією має стати нашим способом життя

Загибель Аміни Окуєвої, вбивство депутата у Сєвєродонецьку та арешт російських диверсантів в Україні вказують на те, що сусідство з Росією має стати способом життя для всіх українців.
Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Олександр Леонов.

 «У цій ситуації не можна відкидати жодної версії і, вочевидь, кожна з них має бути розглянутою. Але якщо проаналізувати цей тиждень, то загибель Окуєвої, арешт російських диверсантів наводять на висновок, що, на жаль, сусідство з Росією має бути для всіх українців способом життя», – наголосив Олександр Леонов.
Проте, за його словами, лише слідство може визначити, чи було це вбивство спричинене політичними мотивами.

«Ситуація там дуже складна, і можуть бути різні гібридні варіанти. Я не виключаю причетність до цього Росії, оскільки Сєвєродонецьк є прифронтовим містом, де дуже складна політична ситуація. Вона може ускладнитись ще більше а то й взагалі дестабілізуватись», – зазначив політолог.

Окрім цього, оглядач Liga.net Сергій Бережний назвав свої варіанти пропорційних відповідей на вбивство з боку українських правоохоронних органів.

«Перш за все, повинне бути якісне розслідування – переконливе для того, щоб потім було знайдено винуватця. І я вважаю цілком очевидним, що це вбивство має політичний характер хоча б тому, що жертвою став політик», – переконаний журналіст.

Нагадаємо, напередодні було вбито голову фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сєвєродонецької міської ради Сергія Самарського. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

21 лютого 2018 року
Адвокат Януковича захищає Росію і топить екс-президента
19 лютого 2018 року
Минские договоренности позволили выиграть время для Украины
14 лютого 2018 року
У Мюнхені підніматимуть питання введення миротворців на Донбас
Профіль

Персональний кабінет