Центр прикладних політичних досліджень “Пента”

Коментарі експертів


6 грудня 2017 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Затримання Саакашвіллі стало критичною ситуацією для «Самопомочі»

Для «Самопомочі» – це, до певної міри, критична ситуація, адже саме окремі представники цієї політ сили, а саме Семен Семенченко та Єгор Соболєв, найбільш активно підтримують рух Саакашвілі. Звідти і демарш лідера фракції Олега Березюка у Верховній Раді. Але насправді фракція неоднорідна, тому однозначної підтримки немає. Схожа ситуація і у інших опозиційних політичних силах – вони чекають, як повернеться протистояння.
Про це у коментарі ІА ZIK розповів політолог Володимир Фесенко.

«Від Сакашвілі зараз відсторонилися фактично всі політики опозиції. Вони в очікування, як буде розвиватися це протистояння. Якщо розвинеться не на користь влади, то вони можуть приєднатися. А якщо буде певний паритет чи перевага влади – то будуть лише критикувати. В будь-якому разі опозиційні політики скористаються ситуацією на свою користь та будуть чини політичний тиск на Президента. Але, наголошую, будуть утримуватись від прямої підтримки Саакашвілі.

Наразі ми бачимо, що серед політиків зараз демонстративно підтримав Саакашвілі лише лідер парламентської фракції «Самопомочі» Олег Березюк. Для «Самопомочі» – це, до певної міри, критична ситуація, адже саме окремі представники цієї політсили найбільш активно підтримують рух Саакашвілі. Але я б не сказав, що ці дії підтримує ціла фракція – вона неоднорідна і не всі кинуться захищати Семенченка чи Соболєва. На мою думку, демарш у стінах Верховної ради Березюка – це також його особиста політична позиція, а не консолідована думка партії.

От коли буде спільна заява фракції чи партії з підписом Андрія Садового – тоді можна говорити про позицію партії». 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Пента
Центр прикладних політичних досліджень
© 2012 Всі права захищені.