Центр прикладних політичних досліджень “Пента”

Коментарі експертів


6 грудня 2017 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Важливо, щоби протистояння з приводу затримання Саакашвілі, завершилось мирно

Протистояння з активними силовими діями з обох сторін, яку спричинило затримання Саакашвілі, в будь-який момент може перерости у більш активну форму. І у цьому головна небезпека та головна інтрига сьогоднішнього дня.
Про це у коментарі ІА ZIK розповів політолог Володимир Фесенко.

«Як буде розвиватись ситуація – питання відкрите. Все-таки є імовірність, що може відбутися силове протистояння, адже серед його прихильників є представники батальйону «Донбас» та інші ветерани АТО, які можуть вдатися до рішучих дій. Це на даний момент головна інтрига дня. Адже ситуація загострилась і з обох боків вже є дії силового характеру. І у цьому головна небезпека», – розповів політолог.

Також він висловив припущення, що могло спровокувати владу на активні дії саме зараз:

«На мою думку є дві причини таких дій з боку влади. По-перше, очевидно, підтвердились фактами наміри Саакашвілі блокувати Адміністрацію Президента. Це було потрактовано, як перехід до силових дій – тому вирішили зіграти на випередження. Це стало своєрідним перетином червоної лінії, який не пробачили Саакашвілі.

І друге, у владі вирішили, що у Саакашвілі немає підтримки у суспільстві, тому можна перейти до більш жорстких дій.

Але хочу підкреслити, що сьогоднішні дії силовиків були до певної міри спонтанними, по ситуації. Про що свідчить і те, що операція не відбулася настільки блискавично, як могла б відбутись. І те що наразі авто з Саакашвілі заблоковане людьми».

Стосовно депортації Саакашвілі до Грузії, то це цілком можливо, підкреслив Володимир Фескнко. Але перед тим треба дочекатися, чим завершиться ситуація у центрі Києва. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Пента
Центр прикладних політичних досліджень
© 2012 Всі права захищені.