Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 2 січня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Фесенко розповів про нову українську політичну тенденцію

Вперше в Україні бачимо ситуацію, коли виборці не довіряють як владі, так і опозиції. Саме тому абсолютна більшість українців не хочуть виходити на вуличні акції.
Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Володимир Фесенко.

«У нас немає ні революції, ні контрреволюції в справжньому сенсі цих термінів. Щодо низьких показників довіри до влади, то я, можливо, когось засмучу, але це типова для нас ситуація.

Єдиний раз, коли у нас було зростання довіри до різних державних інституцій – це весна 2005 року. У нинішній ситуації немає нічого особливого, але відмінність від того, що було раніше є. Зараз люди не довіряють не тільки владі, але й опозиції, тобто всім політикам. Це достатньо нова тенденція, коли недовіра розповсюджується і на представників опозиції», – розповів пан Фесенко.

На переконання політолога, саме це створює ситуацію, коли абсолютна більшість людей на хоче виходити на вулицю. Люди не хочуть підтримувати жоден з конкуруючих таборів, зокрема тих, хто хоче негайних виборів або революції.

«Я не кажу, що зараз немає альтернативи владі. Вона завжди є. Проте її мають визначати не на вулиці, а під час виборів. За даними соціологічних опитувань такої точки зору дотримується більшість українців. Серед тих, хто підтримують негайні вибори домінують прихильники Рабіновича, Радикальної партії.

Це ті партії, які не будуть підтримувати акцію Михайла Саакашвілі. Опозиція дуже різноманітна. Мені здається, що зараз більшість людей побоюються, що спроба змінити владу через вулицю, не поліпшить ситуацію, а може її значно погіршити», – вважає гість програми. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології fvv.penta@gmail.com

Інші коментарі експерта

17 липня 2018 року
Те, що питання депутатської недоторканості розглядатимуть перед виборами, дає надію на його ухвалення
16 липня 2018 року
І прем’єр, і уряд дуже бояться виходити до парламентської зали зі звітом
16 липня 2018 року
"Народный фронт" забраковал голосование за новый Центризбирком, опасаясь роспуска Верховной Рады
Профіль

Персональний кабінет