Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 10 січня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Олігархи через Саакашвілі хочуть послабити владу

Я вважаю, що олігархи дають гроші Саакашвілі не тому що хочуть аби він прийшов до влади, а власне через нього олігархи хочуть послабити нинішню владу в Україні.
Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Володимир Фесенко.

«Навіть ті олігархи, які підтримують Саакашвілі, за чутками, маю на увазі не Курченка, а українських або україно-російських, які не в Росії. Так от, я вважаю, що вони дають гроші Саакашвілі не тому що хочуть, аби він прийшов до влади, а власне через нього олігархи хочуть послабити дійсну владу», – зазначив гість програми.

Володимир Фесенко каже, що це певним чином знижує рейтинги самого Саакашвілі. Окрім цього політолог розповів, що послаблює Саакашвілі та його партію в цілому і нерозбірливість у кадровій політиці.

«Адже багато своїх прихильників він свого часу відштовхнув. Та навіть зараз ті, кого він відштовхнув, продовжують його підтримувати. Наприклад, Віктор Чумак. Саме він створював ядро партії для Саакашвілі. Але потім, коли Саакашвілі пів року чекав, він сказав Чумаку, що сам буде створювати собі партію, що його послуга не потрібна. І з’явився «Рух нових сил», а Чумака посунули. Тому треба віддати належне Чумаку, що зараз він підтримує Саакашвілі», – наголосив політолог.

Володимир Фесенко також звернув увагу на підтримку Саакашвілі іншими опозиційними силами.

«От люди, які приїхали на кордон підтримати Саакашвілі, а це і Юлія Тимошенко, і Наливайченко. Вони приїхали, поспілкувалися із Саакашвілі, але потім відійшли. Адже вони зрозуміли, що він «вождь», що він ні з ким не хоче домовлятися. Ще у мене є великі сумніви щодо любові Саакашвілі до країни. Це емоції. Але політики часто користуються у своїх діях раціональними мотивами, а не емоціями»,– акцентував гість програми. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 квітня 2018 року
Украине опасаться нужно не контрсанкций, а большой войны с Россией
17 квітня 2018 року
Санкции для России лишь элемент сдерживания агрессии,
17 квітня 2018 року
США надо было показать, что любое нарушение режимом Асада и Россией гуманитарного плана получит ответ
Профіль

Персональний кабінет