Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 11 січня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Вироком у Грузії Саакашвілі попереджають

Вирок суду Тбілісі та справа, яка продовжується в Україні щодо екс-президента Грузії є потенційними ризиками для Саакашвілі. Таким чином йому кажуть, що якщо він піде далі, то проти нього будуть застосовані більш жорсткі методи. А на даний момент його просто хочуть стримати.
Таку думку у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Володимир Фесенко.

Гість програми, коментуючи вирок суду в Тбілісі, який заочно засудив колишнього президента Грузії, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі до трьох років позбавлення волі, зазначив, що деякі українські політики таки підтримують екстрадицію Саакашвілі до Грузії.

«До прикладу, сьогодні Ляшко вимагав його екстрадиції, є й інші люди, які теж цього вимагають. Але я думаю, що у владі є люди, які хочуть показово покарати Саакашвілі аж до екстрадиції, або засудження в Україні. водночас є і ті, хто дотримується раціональної тактики, що краще його не рухати», – каже гість програми.

Володимир Фесенко вважає, що вирок суду Тбілісі щодо Саакашвілі та справа, яка продовжується в Україні щодо екс-президента Грузії є так званими запобіжниками.
«Тобто, вони є потенційними ризиками для Саакашвілі. Таким чином йому кажуть, що якщо він буде йти далі, то проти нього будуть застосовані більш жорсткі методи. А на даний момент його просто хочуть стримати. Проте, оскільки рішення в Україні не раціональні, то я не виключаю, що можуть бути якісь сюрпризи», – наголосив політолог. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології fvv.penta@gmail.com

Інші коментарі експерта

19 жовтня 2018 року
У Путина есть план «Б» по Украине: Политолог об эскалации конфликта на Донбассе
19 жовтня 2018 року
«Маленькая победоносная война»: В России и Украине обсуждают сценарии Кремля
19 жовтня 2018 року
Неправильне трактування «мовного закону» може призвести до відновлення подій 2014 року
Профіль

Персональний кабінет