Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 5 лютого 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Покоління Майдану повинно фізично докластись у політичні процеси

Український науковець Ярослав Грицак критикує покоління Майдану, кажучи, що коли ми хочемо змін у владі, нам самим варто запропонувати альтернативу нинішнім політикам та вкластись у цей процес фізично.
Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів політолог Володимир Фесенко.

«Не брати участь у виборах – це доволі неправильна позиція. Ті люди, які не ідуть на вибори, таким чином знімаючи з себе відповідальність, віддають право вибору тим, ким маніпулюют. І головне тим, хто знає, як цим скористатися», – зазначив Володимир Фесенко.

Натомість олігархи та активні політики намагаються прорватися до влади, вкладаючи в це свої ресурси та час. І, як правило, їм зазвичай це вдається.

«Колись Ахметов говорив про те, що сто депутатів краще, ніж триста адвокатів. А найкраще – 226, адже це найкращий захист для просування своїх бізнес-інтересів. І завжди це дуже ефективно спрацьовувало, а олігархи це розуміють», – підкреслив політолог.

Тому він переконаний, що порада не йти на вибори погана, адже з таким підходом до цього питання, нічого не зміниться.

«Нам потрібно, щоб з’явились нові обличчя у політиці, щоб була реальна альтернатива. Про це каже і Ярослав Грицак. Він дуже сильно критикує покоління Майдану, кажучи, що коли ми хочемо змін, нам самим варто запропонувати альтернативу і вкластися в це фізично», – каже експерт.

Тобто ми повинні не фізично посувати інших задіяних в цьому процесі, а самим стати задіяними в ньому, продемонструвати реальну альтернативу.

«Станьте владою, продемонструйте іншу якість політики, іншу ефективність, результативність. Якщо ви такі розумні, ідіть і спробуйте виграти вибори. А далі головне – при владі продемонструйте іншу моральну якість та результати, щоб їх відчули прості люди», – заявив Фесенко. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет