Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 21 лютого 2018 року

Леонов Олександр Валентинович:Адвокат Януковича захищає Росію і топить екс-президента

Після вироку Янукович навряд чи взагалі зможе залишити територію Росії. Водночас рішення суду підведе риску щодо суперечок по Криму. Тому що вирок означатиме, що була державна зрада екс-президента України, наслідком якої стала окупація і анексія Криму.

Про це сайту "24" розповів виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Олександр Леонов.

Як говорить політолог, у справі про державну зраду Януковича є залізна аргументація – відомий лист екс-президента України до Путіна з проханням ввести війська в Україну. Це, наголошує Леонов, документ, який був офіційно зареєстрований у секретаріаті ООН, тобто пройшов бюрократичну перевірку. І спростувати це неможливо.

При цьому, на переконання експерта, адвокат насправді захищає не Януковича, а Росію, використовуючи пропагандистські шаблони Кремля.

Лінія адвоката Януковича – це захист позиції Росії, з одного боку, з іншого – насправді він топить Януковича. Якщо адвокат доведе, що в Україні ніби відбувся державний переворот, то тоді Янукович не тільки державний зрадник, а й узурпатор. За українськими законами президент не має права запрошувати іноземні війська. Це може зробити тільки Верховна Рада, – наголошує Олександр Леонов.

Водночас політолог висловив сподівання, що справа Януковича завершиться вже в цьому році, хоча захист екс-президента буде її затягувати. Однак, зауважує Леонов, затягування вироку буде тільки на руку колишнім регіоналам, які це використають на парламентських виборах.

Джерело: 24 канал

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

6 липня 2019 року
В ПАСЕ получилось. Россияне рассчитывают, что и в Совбезе ООН у них все получится
5 липня 2019 року
Несмотря на обещания никто из политиков после прихода к власти тарифы не снижал
25 червня 2019 року
Яку проблему створять для парламенту депутати-зірки: думка експерта
Профіль

Персональний кабінет