Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 29 жовтня 2012 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Успіх "Свободи" на виборах є результатом протестного голосування

Те, що ВО "Свобода", за даними кількох екзит-полів, набрала більше 10% і проходить у парламент, значною мірою зумовлене протестним голосуванням.
Про це в ефірі каналу "Інтер" заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"За моїми даними, це все-таки великою мірою протестне голосування, це не стільки голосування за український націоналізм у радикальних його формах. По Києву дуже багато виборців, до речі, російськомовних, і чимало виборців навіть у східних регіонах голосували за "Свободу" як за найрадикальнішу опозиційну силу", - сказав Фесенко.

Він додав, що на переконання деяких політтехнологів, "на користь "Свободи" і трохи на користь комуністів" як найрадикальніших політичних сил зіграла відміна графи "проти всіх".

За його словами, КПУ додаткові голоси одержала від Партії регіонів - вона повернула собі значну частину комуністично налаштованого електорату, яка після 2004 року пішла на бік Януковича, а потім і на бік Партії регіонів.

Джерело: УКРІНФОРМ

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології fvv.penta@gmail.com

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет