Центр прикладних політичних досліджень “Пента”

Коментарі експертів


29 жовтня 2012 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Успіх "Свободи" на виборах є результатом протестного голосування

Те, що ВО "Свобода", за даними кількох екзит-полів, набрала більше 10% і проходить у парламент, значною мірою зумовлене протестним голосуванням.
Про це в ефірі каналу "Інтер" заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"За моїми даними, це все-таки великою мірою протестне голосування, це не стільки голосування за український націоналізм у радикальних його формах. По Києву дуже багато виборців, до речі, російськомовних, і чимало виборців навіть у східних регіонах голосували за "Свободу" як за найрадикальнішу опозиційну силу", - сказав Фесенко.

Він додав, що на переконання деяких політтехнологів, "на користь "Свободи" і трохи на користь комуністів" як найрадикальніших політичних сил зіграла відміна графи "проти всіх".

За його словами, КПУ додаткові голоси одержала від Партії регіонів - вона повернула собі значну частину комуністично налаштованого електорату, яка після 2004 року пішла на бік Януковича, а потім і на бік Партії регіонів.

Джерело: УКРІНФОРМ

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Пента
Центр прикладних політичних досліджень
© 2012 Всі права захищені.