Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 13 березня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Вибухи в українських містах спрацювали б проти влади

В Україні є купа різних людей: від антимайданівців до націоналістів і антипорошенківців, які хочуть скинути цю владу з використанням зброї. Про це Gazeta.ua розповів політолог Володимир Фесенко, коментуючи затримання керівника штабу "Офіцерський корпус" Володимира Рубана.

"Коли матеріали слідства винесуть на судовий розгляд, можна буде робити висновок. Зараз – багато питань. Є традиційна для України проблема довіри. Рубан – людина дуже специфічна, з політичними амбіціями, схильна до авантюр. Далі – версії. Не виключаю, що він загрався і брав участь у постачанні зброї з фронту в тил. У те, що він нічого не знав, я не вірю. Будь то контрабанда зброї чи спроба перекинути її всередину країни, а далі - організувати заворушення в Києві. Це теж можливе. В Україні є купа різних людей: від антимайданівців до націоналістів і антипорошенківців, які хочуть скинути цю владу з використанням зброї. Такі люди є, і вони могли робити такі замовлення Рубану або комусь іншому. Те, що СБУ могло використати цю історію, щоб прорекламувати себе, – теж вірогідно", - вважає він.

На думку експерта, розмови, що легко купити на чорному ринку все, трохи перебільшення.

"Там можна придбати гранати, патрони. Не думаю, що міномети продаються вільно. Те, що він сам був водієм, дуже просто пояснюється. Його обличчя достатньо відоме на тих пунктах пропуску, які він неодноразово перетинав. Де козиряв погонами, зв'язками, прізвищами. Завдяки тому, що його знали, він міг проходити контроль. Тому віз сам. Більш актуальне питання - для чого?" - говорить експерт.

Можливі вибухи в українських містах могли б послабити позиції нинішньої влади.

"Якщо б вибухи відбулися, це б спрацювало не в інтересах влади, а проти неї. У нас стільки різної інформації з'являється, що ми не звикли вірити тільки їй. Люди приймають до уваги лише факти. Абсолютна більшість не вірить нікому", - сказав політолог.

Володимир Рубан керівник штабу Громадської організації "Офіцерський корпус" був затриманий вранці 8 березня під час перетину лінії розмежування на контрольному пункті "Майорськ".

Джерело: Gazeta.ua

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 квітня 2018 року
Украине опасаться нужно не контрсанкций, а большой войны с Россией
17 квітня 2018 року
Санкции для России лишь элемент сдерживания агрессии,
17 квітня 2018 року
США надо было показать, что любое нарушение режимом Асада и Россией гуманитарного плана получит ответ
Профіль

Персональний кабінет