Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 15 березня 2018 року

Леонов Олександр Валентинович:Самостійне плавання загрожує Авакову великими ризиками

Якщо міністр внутрішніх справ Аваков піде зараз у самостійне політичне плавання, для нього це фактично означатиме самогубство. Швидше за все, йому доведеться підтримати Порошенка і БПП.

Про це сайту "24" повідомив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Олександр Леонов.

На думку політолога, в Авакова вибір невеликий. Самостійне плавання йому загрожує великими ризиками. Була інформація про домовленості з "Батьківщиною". Але, зауважує Леонов, те, що "Батьківщина" першою негативно реагує на силові дії поліції, свідчить, що якщо й були контакти з Тимошенко, то вони невдалі.

Тимошенко не може пообіцяти Авакову те, що він хоче. Аваков добре розуміє, хто така Тимошенко. Навіть, якщо вона щось і обіцяє, то дуже рідко виконує. Тому Авакову доцільніше вибирати більш прогнозований варіант. І навіть при всіх його турбулентностях з Порошенком, це шлюб за розрахунком. А варіант з Тимошенко дуже ризикований, – вважає Олександр Леонов.

Крім того, зазначає експерт, на Авакові зосереджений великий негатив. Щоб йти в самостійне плавання, йому потрібен бекграунд. Зокрема, якщо він зможе показати суспільству якісь досягнення – справжню нову поліцію, про яку всі мріють.

Нагадаємо, переговори щодо об’єднання БПП і "Народного фронту" почалися ще у вересні 2017 року. Проте вже в листопаді стало відомо, що сторони припинили переговори про об’єднання в одну політичну силу. За повідомленням ЗМІ, 26 лютого представники "Блоку Петра Порошенка" і "Народного фронту" провели черговий раунд переговорів щодо об'єднання партій і досягли певних домовленостей. На думку спостерігачів, частина "НФ" проти об’єднання, зокрема міністр внутрішніх справ Аваков.

Джерело: 24 канал

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

6 липня 2019 року
В ПАСЕ получилось. Россияне рассчитывают, что и в Совбезе ООН у них все получится
5 липня 2019 року
Несмотря на обещания никто из политиков после прихода к власти тарифы не снижал
25 червня 2019 року
Яку проблему створять для парламенту депутати-зірки: думка експерта
Профіль

Персональний кабінет