Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 16 березня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Якщо Савченко посадять до в’язниці, вона може стати проблемою для влади

Враховуючи контакти Надії Савченко із Захарченком та її поїздки до Донецька, то швидше за все у Верховній Раді знайдеться більшість, щоб позбавити депутата недоторканності. Але далі виникне дилема для правоохоронних органів – затримувати її чи ні. Адже, якщо Савченко посадять до в’язниці, вона може стати жертвою і це тоді буде додатковою інформаційно-політичною проблемою для влади.
Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив політолог Володимир Фесенко.

Політолог Володимир Фесенко навів також і аргументи, але не такий однозначний у своїх висловлюваннях щодо Савченко.

«З деяких джерел я вчора чув, що найближчими днями нам продемонструють відео, де Савченко, начебто, домовлялася чи переконувала, що треба зробити силові дії проти влади і т.д. Побачимо, хоча враховуючи українську закономірність, чим більше різних плівок і відео, тим більше дискусій і не завжди більше довіри до них. Але так чи інакше, якщо будуть продемонстровані серйозні докази того, що Савченко домовлялася про якісь силові дії, тоді виникне дилема для правоохоронних органів», – прокоментував Фесенко.

Фесенко вважає: є імовірність, що у Верховній Раді збереться більшість, аби зняти із Савченко недоторканність. Адже сьогодні змогли виключити її з Комітету національної безпеки та оборони у ВР, але не все так просто.

«Враховуючи контакти з Захарченком, поїздками до Донецька, то я думаю, що більшість за те, щоб позбавити її недоторканності знайдеться. А от далі виникне дилема для правоохоронних органів, затримувати чи ні. Тому що, якщо раніше вона була героїнею трагедії, то зараз виглядає персонажем фарсу. Якщо ж її посадять до в’язниці, то вона може стати жертвою і це тоді стане додатковою інформаційно-політичною проблемою для влади», – наголосив гість у студії. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет