Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 23 березня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Експерт про Савченко: вона стала чужою для більшості політичних сил

Народний депутат Надія Савченко стала чужою для більшості політичних сил, навіть радикальний електорат, скоріше за все, її не підтримає. Про це у коментарі УНН заявив політолог Володимир Фесенко.

Відповідаючи на питання чи може Савченко своїми діями привернути до себе радикально налаштований електорат політолог сказав: "Ні. Радикального електорату у нас багато, але він різний, неоднорідний. Він дуже розпорошений, ідеологічно, політично… Є націоналістичний, радикально-націоналістичний електор, є войовничо-патріотичний, є антипрезидентський і так далі. Він різний. Безумовно якась частина може підтримати Савченко, але, скоріше, це ті, хто чітко не залучений до того чи іншого політичного та ідеологічного табору. Її може підтримати частина радикально налаштованого антипрезидентського електорату. Феномен Савченко в тому, що вона стала чужою для більшості політичних сил".

Так, за словами Фесенко, навіть більшість своїх прихильників вона втратила своїми вчинками, перш за все, тим, що йшла на прямі контакти з сепаратистами.

"У неї є і свої якісь фанати, хоча абсолютну більшість вона просто втратила своїми нерозумними діями, вчинками. Її більшість націоналістів і тих же войовничих патріотів сприймають дуже критично, перш за все тому, що вона пішла на прямі контакти з сепаратистами, закликала до миру з сепаратистськими республіками. Навіть не з Росією, а саме з сепаратистами. І це сприймається негативно. Навіть стала популярною думка, що її завербували російські спецслужби", - зазначив Фесенко.

Також експерт вважає, що її президентські рейтинги якщо й збільшаться, то максимум до кількох відсотків.

"Її рейтинги президентські близько 1%. Може збільшитись трошки до 2-х, до 3%. Не відбулось збільшення рейтингів у Саакашвілі та його партії. Незважаючи на дуже масштабну активізацію протестного руху на чолі з Саакашвілі наприкінці минулого року. Активізація руху відбулася, а рейтинги не зросли. У Савченко теж може бути така ситуація", - сказав він.

Фесенко зазначає, що більшість людей негативно ставиться до будь-яких закликів до насильницьких дій, а підтримка у Савченко буде незначною.

Джерело: УНН

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет