Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 5 квітня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Політолог пояснив, чому окремим депутатам закортіло звільнити Супрун

Команда Богомолець рекомендувала парламенту прийняти звернення до Кабміну про відставку Супрун ще в січні 2017-го

В комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров’я давно була «антисупрунівська більшість», яка, ймовірно, скористалась нинішньою ситуацією. Про це заявив політолог Володимир Фесенко в коментарі «Главкому».

«Я б не шукав тут конспірології, – каже Фесенко. – В комітеті давно була антисупрунівська більшість, яка, думаю, скористалась нинішньою ситуацією. Фактор, який об’єктивно міг це спровокувати – початок медреформи. Можливо, вплинуло й звільнення Амосової... Обстановка в парламенті зараз нервова – от і вирішили скористатись ситуацією».

Нагадаємо, в парламенті – чергова атака на в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун. Профільний комітет, який очолює Ольга Богомолець –  давній опонент глави МОЗ, рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабміну про відставку Супрун. Відповідний законопроект був зареєстрований ще в січні 2017-го року і його авторами є депутати Опозиційного блоку Олександр Вілкул та Ігор Шурма. Тоді ініціатори звільнення Супрун мотивували визнання її роботи незадовільною «гострою суспільною напругою, яка виникла у зв’язку із зривом програми державних закупівель ліків у 2016 році, що має ознаки службової недбалості та у зв’язку із професійною непридатністю».

Також комітет визнав незадовільною роботу уряду з виконання програм на 2017 рік, скерованих на розвиток медицини та охорони здоров’я.

Сама ж Богомолець навіть пригрозила Супрун кримінальною відповідальністю.

Міністр відреагувала на рішення комітету з оптимізмом: «Наша команда вважає, що це найкраща реклама нашої реформи, що вона рухається в правильному напрямку. Я залишаюся на посаді».

Джерело: Главком

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет