Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 16 квітня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Не зовсім контрольований Гройсман кращий варіант, аніж послаблені позиції влади перед виборами Президента

Минуло два роки уряду Володимира Гройсмана, і що ближче до річного звіту, то частіше звучать прогнози про відставку. Сам прем’єр переконаний, що Верховна Рада його не звільнить. Журналісти ж вирішили дізнатися як українці відчувають на собі конкретні реформи уряду Гройсмана. Обрали кілька основних і попросили оцінити їх звичайних перехожих та експертів. Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне.

«Усі вважали, що це буде маріонетка Порошенка, простий виконавець. Виявилося не зовсім так», – говорив політолог Володимир Фесенко.

Спочатку між Президентом і прем’єром точилися дискусії щодо розподілу посад та сфер впливу. Але що далі, то напруження наростало.

«Володимир Гройсман окремо комунікує пенсійну та медичну реформа і зазначає, що це зробив уряд. Навіть є соціальна реклама на телебаченні, яка візуалізує цю інформацію. А Порошенко на це реагує без особливого ентузіазму», – додав Романюк.

«Відбувається конкуренція за іміджеві здобутки. Вперше це проявилося восени 2016 року, коли Гройсман вирішив різко підняти мінімальну зарплату, – вважає Фесенко.

«Хай краще буде не зовсім контрольований Гройсман, ніж послаблені позиції влади перед президентськими виборами», – наголосив політолог Володимир Фесенко.

Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет