Центр прикладних політичних досліджень “Пента”

Коментарі експертів


16 квітня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Не зовсім контрольований Гройсман кращий варіант, аніж послаблені позиції влади перед виборами Президента

Минуло два роки уряду Володимира Гройсмана, і що ближче до річного звіту, то частіше звучать прогнози про відставку. Сам прем’єр переконаний, що Верховна Рада його не звільнить. Журналісти ж вирішили дізнатися як українці відчувають на собі конкретні реформи уряду Гройсмана. Обрали кілька основних і попросили оцінити їх звичайних перехожих та експертів. Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне.

«Усі вважали, що це буде маріонетка Порошенка, простий виконавець. Виявилося не зовсім так», – говорив політолог Володимир Фесенко.

Спочатку між Президентом і прем’єром точилися дискусії щодо розподілу посад та сфер впливу. Але що далі, то напруження наростало.

«Володимир Гройсман окремо комунікує пенсійну та медичну реформа і зазначає, що це зробив уряд. Навіть є соціальна реклама на телебаченні, яка візуалізує цю інформацію. А Порошенко на це реагує без особливого ентузіазму», – додав Романюк.

«Відбувається конкуренція за іміджеві здобутки. Вперше це проявилося восени 2016 року, коли Гройсман вирішив різко підняти мінімальну зарплату, – вважає Фесенко.

«Хай краще буде не зовсім контрольований Гройсман, ніж послаблені позиції влади перед президентськими виборами», – наголосив політолог Володимир Фесенко.

Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Пента
Центр прикладних політичних досліджень
© 2012 Всі права захищені.