Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 19 квітня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Фесенко розповів, що міг обговорювати Порошенко на «таємній» зустрічі з Кабміном

На вчорашній зустрічі президента України Петра Порошенка з членами Кабінету міністрів могло обговорюватися відновлення переговорів з МВФ.

Таку точку зору в ексклюзивному коментарі агентству ASPI висловив глава Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

Як і раніше, так і зараз єдності щодо проблемних питань немає, зазначив експерт, додавши, що є загальне питання, який стосується підвищення ціни на газ.

«Тут позиції різні - прем'єр поки наклав мораторій і критично ставитися до підвищення ціни, в той час як в« Нафтогазі »виступають проти, адже це їх інтерес, і вони від цього виграють. Крім того, це питання проблематичний і для Порошенка, бо починається виборча кампанія і ціна на газ дуже впливає на рейтинги. Тому треба визначатися з тактикою», - повідомив політолог.

За словами Фесенка, є й інший важливий момент - ще не подана бюджетна резолюція, але позиція уряду така - взяти її на три роки, а в парламенті поки з цим не погодилися. Тут потрібна підтримка президента і потрібно визначатися - або подавати резолюцію на три роки з планом планування бюджету на три роки, або, як і раніше - всього на один рік з урахуванням всіх нюансів і реалій передвиборного року

«Тут потрібна підтримка президента, тому що, як показує практика без підтримки його фракції, бюджетна резолюція не проходить. Ось такі ключові моменти могли обговорюватися на зустрічі Порошенка з членами Кабміну», - підсумував В. Фесенко.

Як повідомляло ASPI, весь склад уряду у вівторок увечері, 17 квітня, зустрівся з президентом Петром Порошенков його адміністрації.

Джерело: ASPI

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

25 травня 2018 року
Немцы должны показать жесткость и требовать гарантий продолжения транзита газа через Украину
25 травня 2018 року
Данилюк теряет главного союзника
24 травня 2018 року
Украина и так фактически прекратила участие в СНГ в 2014 году
Профіль

Персональний кабінет