Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 2 травня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Такий попередній підрахунок голосів, коли нібито перемагають одночасно дві партії - традиційна ситуація останніх років

29 квітня у 40 нових об'єднаних територіальних громадах у 17 областях України пройшли місцеві вибори. Результати виборів депутатів у одномандатних виборчих округах, а також виборів сільських, селищних, міських голів мають бути встановлені не пізніш як на п'ятий день з дня голосування. А от підсумки голосування за депутатів у багатомандатному виборчому окрузі - не пізніш як на десятий день. Тобто до 9 травня кампанія має бути повністю завершена оголошенням офіційних результатів. Попри це кожен з лідерів виборчих перегонів, БПП та «Батьківщина», уже заявив про… свою перемогу.
«Такий попередній підрахунок голосів, коли нібито перемагають одночасно дві партії - традиційна ситуація останніх років. Так само було і під час попередніх хвиль виборів у новостворених ОТГ. Цей казус пояснюється дуже просто. Якщо підраховувати за партійними кандидатами у депутати ОТГ, то швидше за все «Батьківщина» права. «БПП» праві швидше за все, коли рахувати за числом голів об'єднаних громад, обраних від партії. Хитрість «БПП» також в тому, що вони рахують не лише членів своєї партії, а також і тих самовисуванців, яких вони підтримали», - пояснив премудрості партійних підрахунків «Главкому» політолог Володимир Фесенко.
Джерело: Главком

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет