Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 7 травня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Україна не застрахована від терактів під час виборів

Від терактів з боку Росії під час президентських і парламентських виборів в нашій країні ми не застраховані. Багато що в цьому випадку залежатиме від того, яке буде нове оточення Путіна.

Таку думку сайту "24" озвучив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Якщо конфлікт між Заходом і Росією розвиватиметься, а в оточенні Путіна домінуватиме партія війни, то ризики терактів будуть вищі. Багато що залежатиме від поведінки російських спецслужб і тих, хто буде курирувати українське питання: яку стратегію вони оберуть, – говорить Фесенко.

При цьому, на його думку, якщо постраждають громадяни із західних країн, як було в 2014 році зі збитим росіянами літаком MH17, то це викличе хвилю негативних емоцій.

"Теракт проти екс-російського розвідника Скрипаля в Солсбері сколихнув Великобританію, її еліти і призвів до сильного сплеску русофобії – до путінського режиму і загострення відносин з РФ. Якщо в Україні відбудеться серйозний теракт, де постраждає багато мирних жителів, то викличе теж сплеск негативного відношення до Росії і нову хвилю санкцій. Але як буде насправді, ніхто не може поручитися", – підкреслив Володимир Фесенко.

В 2019 році відбудуться вибори президента України і Верховної Ради. На думку екс-посла США в Росії Майкла Макфола, Путін хоче зірвати вибори-2019 в Україні. Як відомо, 6 квітня США запровадили персональні санкції проти наближених до президента Росії Володимира Путіна олігархів через втручання Росії у вибори президента. У переліку опинилось 38 російських багатіїв.

Джерело: 24 канал

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет