Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 4 червня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:У конфлікті з Гройсманом планку піднімає Данилюк

Конфлікт між Гройсманом і Данилюком може загостритися тоді, коли постане питання відставки Данилюка. Але якщо проаналізувати ситуацію, то піднімає планку саме Данилюк.
Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Фесенко.

Як відомо, міністр фінансів України Олександр Данилюк написав листа послам «Великої сімки», в якому поінформував про конфлікт із Прем’єр-міністром.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, коментуючи ситуацію з міністром фінансів Олександром Данилюком, припустив, що той вирішив змінити місце роботи і вирішив це зробити так, щоб виглядати жертвою в ситуації, що склалася.

Політолог Володимир Фесенко вважає, що це лише початок конфлікту між міністром фінансів та прем’єром. Зі слів політолога, загостритися він може тоді, коли постане питання щодо реальної відставки Данилюка.

«Але піднімає планку саме Данилюк.  Виходячиз контексту подій, коли відбулася та перепалка, Гройсман не заперечував щодо заступника для Данилюка, але він сказав, що не зараз. І хто знайомий із діяльністю Кабміну, то там є порядок денний. А питання, які розглядаються, формуються заздалегідь. Буває таке, що хтось вносить питання, але на те і є прем’єр, щоб вирішувати, чи підготовлене питання, чи ні. Але кадрові питання зазвичай так не вирішуються», – зауважив Володимир Фесенко.

Політолог також звернув увагу на те, що раніше між Гройсманом і Данилюком не було конфліктів.

«Гройсман навіть прикривав Данилюка від «наїздів» його товаришів, які висували його на цю посаду. Тобто Данилюк був у такій собі вузькій команді Прем’єр-міністра. Тому, чесно кажучи, я дуже здивувався такій ситуації», – розповів Фесенко.

Гість програми додав: якщо проаналізувати ситуацію, то Гройсман таки ближче до істини.

«І швидше за все, Данилюк розуміє, що може бути новий «наїзд» із боку Генеральної прокуратури, і кримінальна справа по ньому буде відновлена. Тому таким чином він захищається – створює політичний конфлікт, щоби потім сказати, що він політична жертва. Інша версія – він хоче гучно піти з Кабміну», – зазначив Володимир Фесенко. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет