Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 5 червня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Головна проблема на сьогодні – формулювання ключової норми про повноваження ради міжнародних експертів

– Пане Фесенко, яка ваша думка про те, наскільки прем’єр зробив правильний крок, поставивши своє перебування на посаді в залежність від голосування щодо закону про Антикорупційний суд?

Володимир Фесенко: Можливо, не варто було би так різко і гостро ставити в залежність свою діяльність на посаді прем’єра від голосування за закон про Антикорупційний суд. Але це відлуння достатньо гострих і вкрай різких дискусій, які відбуваються в закритому режимі між представниками влади. Є всередині влади люди, які вважають, що не варто йти на поступки МВФ, зокрема в питаннях Антиконституційного суду, треба навіть їх лякати ризиками дефолту. Не йдеться про оголошення дефолту, – думаю, що на таку дурницю ніхто не збирається йти, – а от пошантажувати дефолтом – так. Гройсман не хоче ризикувати, не хоче підставлятися. Саме тому і наголосив: або голосуйте, або може піти у відставку.

Володимир Фесенко
Володимир Фесенко

Проголосувати за Антикорупційний суд можуть. Але головна проблема на сьогодні – формулювання ключової норми про повноваження ради міжнародних експертів. Чи вважатимуть її прийнятною представники ЄС – питання відкрите.

Джерело: Радіо "Свобода"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет