Фесенко Володимир В'ячеславович:Головна проблема на сьогодні – формулювання ключової норми про повноваження ради міжнародних експертів
– Пане Фесенко, яка ваша думка про те, наскільки прем’єр зробив правильний крок, поставивши своє перебування на посаді в залежність від голосування щодо закону про Антикорупційний суд?Володимир Фесенко: Можливо, не варто було би так різко і гостро ставити в залежність свою діяльність на посаді прем’єра від голосування за закон про Антикорупційний суд. Але це відлуння достатньо гострих і вкрай різких дискусій, які відбуваються в закритому режимі між представниками влади. Є всередині влади люди, які вважають, що не варто йти на поступки МВФ, зокрема в питаннях Антиконституційного суду, треба навіть їх лякати ризиками дефолту. Не йдеться про оголошення дефолту, – думаю, що на таку дурницю ніхто не збирається йти, – а от пошантажувати дефолтом – так. Гройсман не хоче ризикувати, не хоче підставлятися. Саме тому і наголосив: або голосуйте, або може піти у відставку.

Проголосувати за Антикорупційний суд можуть. Але головна проблема на сьогодні – формулювання ключової норми про повноваження ради міжнародних експертів. Чи вважатимуть її прийнятною представники ЄС – питання відкрите.
Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.