Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 4 липня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Юлії Тимошенко у Москві вже не довіряють

В українському політичному просторі прийнято конкурувати за наявність міцних і надійних контактів. Особливо така тенденція була помітною між колишніми представниками «Партії Регіонів». Однак в цих перегонах першу сходинку зайняв Віктор Медведчук. Ймовірно, що саме з ним кандидати домовлятимуть під час президентських виборів в Україні. Адже він є містком між Україною та очільником Росії Володимиром Путіним.
Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політолог Володимир Фесенко.

«Я думаю, що для електорату Тимошенко токсичною є підтримка Москви. Однак увага Віктора Медведчука потрібна. Він є єдиним ексклюзивним каналом розмови з Путіним», – підкреслює експерт.

Володимир Фесенко зазначає, що до Віктора Медведчука зверталося багато українських політиків. Вони часто просили про контакт з президентом Росії. 

«Якось Табачник розповідав мені про те, як колишні регіонали конкурували за стабільні, високі контакти. Медведчук у цих «змаганнях» виграв. Він торгує своїми зв’язками. Тому, я припускаю, що у перспективі його послуги можуть стати у нагоді і Тимошенко, якщо вона захоче провести зондаж. Адже домовлятися зараз з Росією про мир на її умовах – не можна. На це ніхто не погодиться, а перш за все, суспільство», – пояснює політолог.

Експерт вважає, що Москва буде підтримувати різні українські групи впливу. Також час від часу агресор намагатиметься дестабілізувати ситуацію.

«Після завершення президентських виборів в Україні росіяни будуть приглядатися до нас, аби зрозуміти, чи можна домовлятися з нами. Вони, звісно ж, триматимуть руку на пульсі і впливатимуть. До того ж, в українському середовищі близькі до них люди», – говорить політолог.

На його думку, лідерці «Батьківщини» Юлії Тимошенко в Москві вже не довіряють. Проте досвід розмов з нею не відбереш.

«Колись Путін і Тимошенко домовлялися, зокрема, у 2009 році. Мені здається, що вона сильний партнер, тому, теоретично, могла б домовлятися за мир. Я припускаю, що Юлія Володимирівна не є ставкою у цій грі», – додає Володимир Фесенко.
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет