Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 31 липня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:У Рабіновича вже був подібний експеримент із Льовочкіним, і це закінчилося гострим конфліктом

Віктор Медведчук вирішив приєднатися до партії Вадима Рабіновича «За життя». Повернення в публічну політику Віктора Медведчука, який упродовж багатьох років прагнув залишатися в тіні, викликало чимало версій. За однією з них, це ідея президента Росії Володимира Путіна, кумом якого є Медведчук. Сам він зазначає, що підтримує програму партії Рабіновича і своєю метою бачить «мир на Донбасі й відновлення стосунків із Росією». Які шанси в цього альянсу здобути владу в Україні, Радіо Свобода з’ясовувало в політтехнологів та аналітиків

«Нічого дивного в альянсі немає. З моменту, коли до партії приєднався Шуфрич, було очевидно, що в тіні Медведчук», – вважає політолог Володимир Фесенко.

​Політолог відводить Вадиму Рабіновичу роль формального зовнішнього керівника партії, а реальним лідером, «сірим кардиналом», вважає Віктора Медведчука.

«Інше питання – наскільки вони знайдуть спільну мову і чи надовго? У Рабіновича вже був подібний експеримент із Льовочкіним, і це закінчилося гострим конфліктом. Рабінович – це дуже специфічна постать. Його бізнес і політичні проекти дуже часто закінчувалися конфліктами з партнерами», – зазначає Володимир Фесенко в коментарі Радіо Свобода.

Джерело: Радіо "Свобода"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет