Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 4 вересня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Проти президента теж жорстко грають, тому з боку Порошенка – це дуже сильний хід

Голосування за конституційні зміни, які закріплюють курс України на Євросоюз і НАТО, може виявитися дуже непростим.

На думку Володимира Фесенка, восени депутати проголосують "за" без проблем, а взимку на результат може вплинути передвиборчий процес.

"У першому читанні більшість буде, а ось чи буде 300 голосів – це питання відкрите. Передвиборча кон'юнктура дуже сильно впливатиме на результати. Зараз президент ставить" пастки ". Якщо якась політична сила, лідер якої братиме участь у президентських виборах, не підтримає закріплення курсу на євроатлантичну інтеграцію, їх звинуватять у тому, що вони проти європейської інтеграції або членства в НАТО і грають в інтересах Росії", – додає політолог.

На думку політолога, з боку президента бажання "просунути" цей законопроект зараз – це дуже сильний і жорсткий передвиборчий хід. А ось іншим політичним силам доведеться пошукати компроміси, щоб заробити собі очки, але при цьому не привести до перемоги свого опонента.

"Вибори – це дуже жорсткий, але керований конфлікт. А на війні, як на війні. Проти президента теж жорстко грають, тому з боку Порошенка – це дуже сильний хід", – коментує Фесенко.

Така ж ситуація буде і зі скасуванням договору про дружбу з Росією. У ситуації з цим питанням політичні сили вестимуть себе аналогічно.

Нагадаємо, стало відомо, які завдання стоятимуть перед ВРУ в новому політсезоні. У прес-службі ВР кажуть, що зараз у комітетах лежить 3244 законопроекти. За словами спікера Ради Андрія Парубія, почати нардепам потрібно з голосувань за Виборчий кодекс і оновлення складу Центрвиборчкому.

Джерело: Сегодня

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет