Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 25 вересня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Фесенко назвав шлях до вирішення конфлікту керівників НАБУ та САП

Особистісний конфлікт між керівниками НАБУ та САП, який штучно підживлюють, уже заважає нормальній роботі двох антикорупційних відомств. Тому очільників НАБУ та САП потрібно буде змінити.
Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявивполітолог Володимир Фесенко.

Гість програми зауважив, що НАБУ є за що критикувати – за прорахунки, недостатню ефективність, «захоплення» спецопераціями, відсутність досліду та професіоналізму, проте із вкрай негативними оцінками роботи цього антикорупційного органу він не погоджується. З його слів, якщо порівняти НАБУ та НАЗК, то перші хоча б намагаються щось робити.

Володимир Фесенко зауважив, що стежив за перебігом конфлікту між керівниками САП та НАБУ із самого початку. Як нагадав політолог, спочатку очільники антикорупційних органів майже усюди ходили разом.

«А потім… їх почали сварити. Тут є особистісна складова у цьому конфлікті, а є міжвідомча складова. Їх почали сварити. При чому, як з боку влади налаштовували один проти одного, так і з боку деяких людей із опозиції. У будь-якому разі образи Холодницького на Ситника спочатку були пов’язані із тим, що деякі друзі Ситника почали звинувачувати Холодницького, що він не те робить, гальмує якісь справи тощо. І воно одне на одне, у клубок, почало нашаровуватися. І далі почалися конфлікти, які, врешті-решт, призвели до такого результату – ситуація абсолютно ненормальна», – вважає Володимир Фесенко.

Політолог не сумнівається – за останній рік провокування конфліктів між керівниками НАБУ та САП було цілеспрямованим: «І, на жаль, обидва потрапили на гачок».

Володимир Фесенко зауважив, що особистісний конфлікт між керівниками НАБУ та САП, який штучно підживлюють, уже заважає нормальній роботі двох антикорупційних відомств. Тому, переконаний він, очільників НАБУ та САП потрібно буде змінити.

Нагадаємо, 19 вересня САП заявила про сутички зі співробітниками НАБУ. У САП повідомили, що виявили «незаконно встановлені засоби негласного зняття інформації» працівниками НАБУ.

Своєю чергою керівник НАБУ Артем Ситник заперечив встановлення апаратури для прослуховування у приміщеннях Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У Нацполіції відкриликримінальне провадження через конфлікт між НАБУ і САП.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив про відсутність результатів роботи НАБУ.
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет