Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 26 вересня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Луценко готується до нового пришестя у ВР з «ребрендингом» вже наявних політсил

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що надумав залишити посаду очільника ГПУ і хоче з головою знову поринути в політику з травня 2019 року. Експерти заговорили, що наразі не відомо, чи він зібрався на парламентські вибори.
Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

У травні 2016 року під аплодисменти парламентарів і пильним поглядом Президента Юрій Луценко став Генеральним прокурором. Без досвіду і профільної освіти він склав депутатський мандат і перестав очолювати фракцію БПП. І якщо раніше він не раз заявляв, що не тримається за посаду, то зараз заявляє, що таки виїде зі свого кабінету на Різницькій, але з поля зору нікуди не зникне.

«Я хочу пропрацювати до завершення президентських виборів, бо вважаю, що це гарантія того, що вони відбудуться згідно із законом. Як тільки все завершиться, то я у травні, мабуть, повернуся до політичної діяльності», – сказав Генпрокурор Юрій Луценко.

У політиці Луценко вже понад 20 років, а от посада Генпрокурора для нього, як пальто з чужого плеча. Політолог Володимир Фесенко каже, що невдовзі ми можемо побачити нову фігуру на політичній шахівниці. Мовляв, Луценко готується до нового пришестя в парламент. Відбудеться щось на кшталт ребрендину вже наявних політичних сил. Найімовірнішим сценарієм це стане тоді, коли Президентом Петро Порошенко не стане, а новий голова держави призначить іншого Генпрокурора, і тоді БПП втратить свої електоральні позиції.

«Найімовірніше, Луценко буде створювати новий центристський політичний проект із новою назвою. І це стане свого роду ребрендингом. Інша річ, що в цьому проекті може опинитися частина депутатів від БПП, частина від «Народного фронту» і, можливо, «УДАРУ», – сказав політолог Володимир Фесенко. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет