Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту

Стати шанувальником

Версія для друку 1 липня 2011 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Нову справу на Тимошенко заведуть через рішення американського суду

Саме рішення американського суду щодо незаконної закупівлі вакцини урядом Юлії Тимошенко і підштовхнуло українську прокуратуру порушити проти екс-прем'єр-міністра чергову справу. Таку точку зору висловив політолог, керівник Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко в коментарі ГолосUA.

Він зазначив, що з приводу незаконності закупівлі вакцини претензії з'явилися після торішнього аудиту і після рішення американського суду.

«І це рішення американського суду підштовхнуло нашу прокуратуру для порушення кримінальної справи. Я думаю, що тут саме ця зв'язка спрацювала. Легше буде потім апелювати і до західної громадської думки, пояснювати іноземним спостерігачам, чому виникла ця кримінальна справа. Можна в даному випадку посилатися на рішення американського суду», - підкреслив він.

У той же час, на думку політолога, Ю. Тимошенко чекає «судовий марафон», можливо навіть кілька, якщо всі справи проти екс-прем'єра не об'єднають в одну. «Тільки я не впевнений, то це буде вигідно прокуратурі», - додав він.

«Тут у чому вигода для прокуратури? Що є рішення американського суду і можна від цього відштовхуватися і вже виходити на такі звинувачення, які можуть бути зрозумілі і зовнішнім спостерігачам. З цієї точки зору перспектива є. А далі все залежить від того, наскільки обгрунтує свої звинувачення прокуратура», - підсумував В. Фесенко.

Джерело: ГолосUA

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

4 липня 2011 року
Смена руководства МВФ не повлияет на отношения этой финансовой организации с Украиной
4 липня 2011 року
Суд присяжних засудить Тимошенко
4 липня 2011 року
Тимошенко не посадять, але й не виправдають
Профіль

Персональний кабінет