Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 28 вересня 2018 року

Леонов Олександр Валентинович:Порошенко тепер не мусить щось доводити на Генасамблеї ООН

Безумовно, виступ на Генасамблеї ООН є можливістю внести в порядок денний на обговорення певні теми. Варто зауважити, як змінювалися виступи Президента України протягом років. Адже, якщо раніше він був змушений доводити , що Росія – це агресор, то вчора він просто говорив те, що знають вже всі і просто перераховував факти агресії.
Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов.

«Сьогодні ми маємо ситуацію, коли про агресію Росії говорять не тільки в Україні, навіть на Генасамблеї ООН згадали про отруєння в Солсбері та про збиття літака МН-17 і не лише. Це свідчить про те, що небезпека є і вона може поширюватися на інші країни», – сказав Леонов.

За його словами, якщо раніше Петро Порошенко був змушений доводити, що Росія – це агресор, то під час вчорашнього виступу на Генасамблеї ООН він просто перераховував факти.

«У 2015 році саме Петро Порошенко на Генасамблеї ООН вперше заявив  про необхідність введення миротворців. Тоді це сприйняли в багнети, дуже критикували, а сьогодні, фактично, йдеться  про внесення спільної резолюції від України, США, Великої Британії, Франції та Німеччини. І це є тим позитивом та демонстрацією можливостей, які є зараз в України», – вважає він.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку зустрівся із 25 главами іноземних делегацій, у тому числі Великої Британії,
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

6 липня 2019 року
В ПАСЕ получилось. Россияне рассчитывают, что и в Совбезе ООН у них все получится
5 липня 2019 року
Несмотря на обещания никто из политиков после прихода к власти тарифы не снижал
25 червня 2019 року
Яку проблему створять для парламенту депутати-зірки: думка експерта
Профіль

Персональний кабінет