Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 8 жовтня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Путін отримує садистське задоволення від гри долею Сенцова

Раціональних підстав утримувати режисера Олега Сенцова немає. Можливо через те, що він є етнічним росіянином і підтримав Україну, тому Путін вирішив його жорстоко покарати та отримує від цього садистське задоволення.
Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Володимир Фесенко.

Як повідомлялося,  засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов написав заяву про припинення голодування, яке він розпочав 16 травня, в присутності адвокатів.

Відповідаючи на запитання ведучого, яка подальша доля Сенцова та чи вдасться Україні вплинути на  його звільнення, гість студії зазначив, що звільнення залежить тільки від Путіна.

«Подальша доля Сенцова залежить від однієї людини – Путіна. Про це писали колеги у нас і  в Росії, що в Путіна якесь особливе негативне ставлення до Сенцова. Мені здається, він отримує садистське задоволення від того, що грається, «як кішка з мишкою», з долею Сенцова. І тому шанс на звільнення залишається», – розповів пан Фесенко.

Також він додав, що можливо Путін має особисте негативне ставлення до Сенцова через його етнічну приналежність та підтримку України.

«Нема суто раціональних мотивів, щоб так утримувати Сенцова.  Негативне ставлення, пов’язане з тим, що Сенцов етнічний росіянин, мешканець Криму, але в подіях 2014 року був послідовно на стороні України», –  резюмує він.

Гість студії зазначив, що після припинення голодування переговори можуть бути прискорені.

«Якщо все ж таки спрацюють зусилля партнерів України, міжнародних переговорників, а переговори про звільнення Сенцова українській стороні допомагають вести Ангела Меркель і президент Туреччини Ердоган. Можливо зараз, оскільки голодування завершене, він буде задоволений, і переговори будуть прискорені. Можливо, це було умовою звільнення. Сценарії можуть бути різні, він може надовго залишитися в російській в’язниці, або процес його звільнення може і прискоритися», – підкреслює політолог.
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет