Центр прикладних політичних досліджень “Пента”

Коментарі експертів


10 жовтня 2018 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:П'ята колона може збільшити свою присутність в Раді вдвічі

Прямого реваншу проросійських сил у наступному парламенті не буде, і він неможливий. На це є кілька причин. Але присутність збільшиться.

Про це 24 каналу розповів голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Як зазначає експерт, по-перше, в 2014 році проросійські сили через окупацію Росією Криму і частини Донбасу втратили майже п'ять мільйонів виборців. Без них вони не можуть виграти ні президентські, ні парламентські вибори. Але так звана п’ята колона з високою ймовірністю може істотно збільшити своє представництво у Верховній Раді. Приблизно вдвічі. Можливо, матимуть близько ста депутатів. Але в них не буде більшості.

З великою ймовірністю в майбутній коаліції проросійських сил не буде. Москва робить ставку на створення об'єднаної проросійської сили, яка б зайняла перше місце на виборах. Вона має консолідувати проросійський і антимайданний електорат, щоб показати, ніби це та сила, з якою потрібно рахуватися. Цей аргумент використовуватиметься Кремлем для Заходу, як доказ "внутрішнього" конфлікту та "громадянської" війни в Україні. І цим підштовхувати Київ до вигідного Москві компромісу, – переконаний Володимир Фесенко.

По-друге, розповідає політолог, реванш проросійських сил неможливий через традиційно низьку явку виборців на сході держави.

Джерело: 24 канал

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Пента
Центр прикладних політичних досліджень
© 2012 Всі права захищені.