Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту

Стати шанувальником

Версія для друку 12 липня 2011 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:В.Фесенко вважає екс-президента Криму фігурою позавчорашньої політики

Я б не робив політичних висновків з цього візиту (колишнього президента Криму Юрія Мєшкова - Ред.). Наскільки я розумію, там іде мова про суто юридичні справи. Цей візит, на мою думку, не пов'язаний напряму з політичною ситуацією в Криму", - заявив УНН голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи прибуття до АРК промосковського сепаратиста, колишнього президента півострова Юрія Мєшкова.

"З іншого боку, є бажання використати цю ситуацію в політичному контексті. Проте не варто перебільшувати політичне значення Ю.Мєшкова і його вплив на кримську ситуацію. Він фігура навіть не вчорашньої, а позавчорашньої політики. В Криму дуже багато змінилося за 15 років. Ю.Мєшков - пішак, який ні на що не впливає", – відзначив політолог.

Нагадаємо, 8 липня в Сімферополі Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти сказав, відповідаючи на питання журналістів, що він розраховує на порушення кримінальної справи проти першого і останнього президента Республіки Крим Юрія Мєшкова.

"Приїхав (до Криму) громадянин Російської Федерації і закликає брати вила і йти на владу. Людина, яку давно вже забули, як страшну історію для Криму, намагається звернути на себе увагу. З приводу його висловлювання, я так думаю, буде порушено кримінальну справу", - сказав кримський прем`єр.

Джерело: УНН

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

14 липня 2011 року
Фесенко нашел один «плюс» и два «минуса» в работе Рады
14 липня 2011 року
Народ отримав нову телевізійну розвагу - судове ток-шоу
14 липня 2011 року
Пенсионная реформа — дилемма для власти
Профіль

Персональний кабінет