Центр прикладних політичних досліджень “Пента”

Коментарі експертів


11 січня 2019 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Вибори-2019: яка мета Зеленського та з чого все починалося

Наскільки можна зрозуміти, зважаючи на логіку розвитку подій, все ж першочергова мета – парламентські вибори. Саме для цього ще в 2017 році зареєстрували партію «Слуга народу».

Таку думку в коментарі «Слову і Ділу» висловив політолог, директор Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Починали з того, що зареєстрували партію «Слуга народу», метою були парламентські вибори. Але минулого року стало очевидно, що рейтинги Зеленського високі», – зазначив Фесенко.

Він звернув увагу, що Зеленський уже навесні за даними тих опитуваннях, які були представлені публічно, входив до кола фаворитів.

«Потім рейтинги почали зростати й Зеленський уже став одним із головних фаворитів. Імовірно, образно кажучи, під час п'єси вітер змінився», – уточнив експерт.

Починали з прицілом на парламентські вибори, але, мабуть, апетит прийшов під час участі в кампанії. Наразі ставки зросли, додав він.

«Зараз, імовірно, вони хочуть серйозно поборотися за головну мету – перемогу на виборах», – підкреслив політолог.

На його думку, вже зараз амбіції піднялися на вищий рівень – до президентського крісла.

«Але суперники в Зеленського серйозні, особливо Тимошенко. Вона є дуже потужним гравцем. Досвід плюс команда, досвід у проведенні виборів також величезний. Електорат, який більш дисциплінований під час голосувань. Тимошенко в цьому плані залишається другим головним фаворитом», – резюмував Володимир Фесенко.

Джерело: Слово и дело

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Пента
Центр прикладних політичних досліджень
© 2012 Всі права захищені.