Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 11 квітня 2019 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Якщо Зеленський летить у Париж, значить його запросив Макрон

Якщо кандидат у президенти Володимир Зеленський відправиться в Париж, то це буде означати, що він запрошений президентом Франції і сприймається вже там як майбутній президент України. Про це в коментарі InfoResist повідомив політолог Володимир Фесенко.

«Зараз штаб Порошенка запускає багато фейків і треба бути дуже обережними. Тому, якщо раптом ця інформація підтверджується штабом Зеленського, то це означає, що є запрошення про зустріч зі сторони Макрона. Тому що інакше це дивно було б. “Я прилечу в Париж, подзвоню, і президент Франції зі мною зустрітися”. Так не буває. Там є свої статусні відносини, і така зустріч з кандидатом в президенти вона може бути тільки на запрошення відповідного глави держави», – сказав він.

На його думку, не виключено, що французи вже не сприймають Порошенка в якості глави держави.

«Треба зараз звернутися в штаб Зеленського і уточнити, чи є щось подібне. Тому що такі зустрічі не можуть бути імпровізації або просто поїхав і захотів зустрітися. Тільки за запрошенням. Якщо раптом ця інформація підтверджується, то це означає, що Зеленського сприймають як реального майбутнього президента країни», – резюмував Фесенко.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що кандидати в президенти України наввипередки почали «штурмувати» міжнародних партнерів. 12 квітня Петро Порошенко планував провести зустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, однак дізнавшись, що Володимир Зеленський збирається зустрітися з президентом Франції Еммануелем Макроном, запланував аналогічний візит.

Джерело: InfoResist

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет