Центр прикладних політичних досліджень “Пента”

Коментарі експертів


15 квітня 2019 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Психічна атака, – експерт про розмову Порошенка і Зеленського

Емоції на президентській кампанії переходять уже всі нормальні рамки. Ефір на "1+1" з боку Порошенка – психічна атака. Відчайдушна спроба змінити хід програної кампанії.

Таку думку 24 каналу висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Розрив між Зеленським і Порошенком величезний, і ліквідувати його звичайними засобами не вийде. З емоційної точки зору цей ефір може подіяти на більшу частину прихильників Порошенка. Можливо, навіть на тих, хто вагається з вибором. Порошенко демонструє себе бійцем. З іншого боку, багатьох лякає позамежна емоція, жадоба влади, – підкреслює Володимир Фесенко.

За словами експерта, раціонально Порошенку треба переключатися на парламентську кампанію, як це зробила Юлія Тимошенко. У нього будуть непогані шанси провести свою фракцію в парламент.

"В Порошенка на виборах до Верховної Ради в жовтні 2019 року прямого реваншу не буде. Але треба враховувати, що з високою ймовірністю рейтинги Зеленського і його партії істотно впадуть. І ситуація вирівняється. Порошенку треба діяти спокійно, зберегти свій електорат і показати, що він є альтернативою майбутнього президента", – переконаний Фесенко.

Джерело: 24 канал

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Пента
Центр прикладних політичних досліджень
© 2012 Всі права захищені.