Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 16 квітня 2019 року

Леонов Олександр Валентинович:Людям, які підтримують Зеленського, пропонують підписати чистий папір з печаткою

На превеликий жаль, малоймовірно, що до другого туру президентських виборів українці зможуть побачити змістовну дискусію між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Адже саме Зеленський не виступає на людях і не конкретизує свою політичну позицію, що можна трактувати, як підписання чистого паперу з печаткою.
Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив виконавчий директор Центру прикладних досліджень «Пента» Олександр Леонов.

«У мене є великі сумніви, що дебати таки відбудуться. Бо з технологічної точки зору, якщо подивитись рейтинги Зеленського, з принципових питань його виборці, фактично, діляться навпіл», – сказав Леонов.

Він вважає, якщо Зеленський конкретизує свою позицію з якогось питання, може втратити частину електорату. Але не лише у цьому проблема.

«Ми вже декілька разів бачили, що під тиском Володимир Зеленський «пливе», не витримує напруги і це було не тільки під час ефіру на «1+1». Адже можна ще пригадати погрози журналістам. Тому, на превеликий жаль, ми навряд чи побачимо змістовну дискусію між Порошенком і Зеленським. Бо зараз ми маємо вперше в історії двох кандидатів, один з яких, фактично, не виступає і не конкретизує свою позицію», – зазначив він.

За його словами, така позиція Зеленського може негативно відобразитись на голосуванні. Бо люди, фактично, підписуватимуть документ, не бачачи його змісту.

«Коли люди голосують на президентських виборах, вони обирають не тільки персоналію, а й підтримують ключові моменти в напрямі політики, які пропонуються. І таким чином дають такій людині карт-бланш на реалізацію цього напряму. Зараз, фактично, людям пропонують підписати чистий папір з печаткою, бо ніхто не знає, якою буде політика Зеленського», – наголосив Леонов.

Що ж до дебатів 19 квітня, на його думку, на НСК «Олімпійський» швидше буде шоу, на відміну від «Суспільного телебачення», на якому трансляція дебатів передбачена законом.

«Хотілося б побачити дебати двох кандидлатів, але ми ж бачимо, що зараз триває «пінг-понг». Мені здається, що штаб пана Зеленського буде робити все, щоб уникнути змістовної дискусії. Це буде перетворюватися в шоу або інший формат, який з дебатами не матиме нічого спільного. Тому, вочевидь, 19 квітня час виступу на «Суспільному телебаченні» і на НСК «Олімпійському буде збігатися. Петро Порошенко, можливо, приїде на стадіон, але потім поїде і на «Суспільне телебачення». І саме такий хід команда Зеленського може трактувати як «приїхав і втік». Тому у штабі Зеленського зараз, найімовірніше, розглядають технологію шоу», – додав він. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

6 липня 2019 року
В ПАСЕ получилось. Россияне рассчитывают, что и в Совбезе ООН у них все получится
5 липня 2019 року
Несмотря на обещания никто из политиков после прихода к власти тарифы не снижал
25 червня 2019 року
Яку проблему створять для парламенту депутати-зірки: думка експерта
Профіль

Персональний кабінет