Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 23 травня 2019 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Запізно включився, – політолог оцінив перспективи Садового та «Самопомочі»

На одному електоральному майданчику із «Самопоміччю» діятимуть щонайменше ще дві потужні сили – партії Гриценка та Вакарчука, й оскільки сегмент обмежений, у кращому випадку до парламенту потраплять дві політсили або й лише одна.
Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Фесенко.

Політолог, коментуючи парламентські перспективи партії «Самопоміч», зауважив, що заява Андрія Садового щодо готовності стати прем’єром – це одна з виборчих технологій.

«Це одна з виборчих технологій. Але в чому його проблема: я думаю, що він запізно включився у загальнонаціональну політику. Він застряг на регіональному рівні у ролі мера. Треба було раніше починати. Він на відстані керував «Самопоміччю», і партія, яку раніше, у 2014 році, розглядали як партію громадянського суспільства, активістів, вона зараз значною мірою перетворилася у партію мера Львова Садового», – вважає Володимир Фесенко.

Ще однією проблемою, яка виникне, прогнозує політолог, є те, що на одному електоральному майданчику із «Самопоміччю» діятимуть щонайменше ще дві достатньо потужні сили – партії Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» та Святослава Вакарчука «Голос». Окрім того, на цьому майданчику будуть партії із меншими рейтингами, додав експерт.

«Як мінімум, три великі конкуренти, а сегмент цей обмежений, близько 10%, і тому тут у кращому випадку дві партії пройдуть, а можливо тільки одна, і це буде проблема для них. Їм би треба було об’єднатися», – зазначив політолог. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет